Zaži istotu v neistote

Farnosť Trnavá Hora pozýva všetkých bez rozdielu na online ľudové misie, ktoré povedie  duchovný správca farnosti Andrej Darmo, kapucíni Lukáš Mikovíny, Karol Baran  a kapucínka Agnieszka Jarkowska.

Aj keď nám začína lockodown, ponúkame možnosť zažiť istotu v neistote. Chceme naďalej aktívne stáť pri vás. Nereptať, nepanikáriť, nenariekať nad opatreniami. Ale žiť a pripraviť online program pre vás  a  zároveň vás  sprevádzať v týchto ťažkých chvíľach.“ Andrej Darmo,  správca farnosti

2021_ONLINE_Trnava_Hora  misijný program

Každý deň o 16:00 budeme streamovať  z Kaplnky Zmŕtvychvstania Pána TICHÉ  ADORÁCIE .

Otázky na misionárov, svedectvá, postrehy, reakcie … píšte kedykoľvek   dfgdcvbbvbvnbnvnvnvnvnvnvvbvcbvbcvbcvfxcxcgf na  email: misie@kapucin.sk

alebo na messenger Spoločenstvo farnosti Trnavá Hora vbnvbnvbmbnmn,mbnvnbvnvbnvb.m,-,.-..: https://www.facebook.com/messages/t/102168564792108

Aby boli  misie požehnaným časom pre všetkých zúčastnených , pozývame  k modlitbe a pôstu. Kto má odvahu a dobrú vôľu, vyberte si jeden deň, v ktorom sa budete modliť a postiť na úmysly misionárov a všetko, čo váš deň naplní (vaše ťažkosti, bolesti, námahy, radosti…) obetujte za požehnanie misií.

Denne sa môžeme spoločne modliť aj túto modlitbu :

Misie sú vždy plodným a požehnaným časom aj oživením diania vo farnostiach.

Tí, čo ich vykonávajú , ohlasujú pravdy a prísľuby, ktoré napĺňa Trojjediný Boh v tých, ktorí mu odovzdajú svoj život. Neprichádzajú ľudí poučovať, ale podeliť sa s radostnou správou – najradostnejšou správou všetkých čias:

Boh tak miloval svet, že dal svojho jednorodeného Syna, aby nezahynul nik, kto v neho verí, ale aby mal večný život. Lebo Boh neposlal Syna na svet, aby svet odsúdil, ale aby sa skrze neho svet spasil. /Jn3,16-17/.

modlitbu si môžete stiahnuť aj vo formáte pdf    MODLITBA ZA naše ONLINE MISIE